ŽAISK DABAR  |   SKAITYK ATSILIEPIMUS

ŽAISK DABAR  |   SKAITYK ATSILIEPIMUS

ŽAISK DABAR  |   SKAITYK ATSILIEPIMUS

ŽAISK DABAR  |   SKAITYK ATSILIEPIMUS

ŽAISK DABAR  |   SKAITYK ATSILIEPIMUS

Tik Jums pateikėme nuostabią populiariausių lošimų automatų kolekciją. Progresyvūs aukso puodai, holivudiniai ir klasikiniai žaidimai. Juos galite lošti pigiai, nes žetonus panaudosite dideliems statymams ir dideliems apdovanojimams.

Išlepinsime Jus savo naujų ir populiarių žaidimų pasirinkimu. Nesvarbu, ar mėgstate 3D, ar Marvelo aukso puodus, – mūsų žaidimai nuspalvos Jūsų dieną kaskart, kai žaisite. Ko laukiate? Kitas sukimas gali būti labai laimingas!

Nepakartojamas „Hulk“

Sek Hulką jo nepakartojamame nuotykyje, kuomet Briusas Baneris išvengia kariuomenės ir policijos pajėgų, siekiančių panaudoti jo jėgą. Šis progresyvus „Jackpot“ lošimų automatas tau siūlo puikius apdovanojimus, žaidžiant su 5 būgnais ir 20 eilučių. Surink naujo sukimo ir laukinius simbolius bei atrakink sau premijinį lošimą, valdyk nuostabiojo Hulko niokojančią galią.

„Geležinis žmogus 2“

Žaisdamas šiuo nuostabiu lošimų automatu, sukurtu pagal hitu tapusį filmą „Geležinis žmogus 2“, susidurk su Džastino plaktuku. Suk 5 būgnus ir sukurk laiminčiąją kombinaciją tarp 25 eilučių, uždirbk nemokamus sukimus ir premijas. Naudodamas papildomo sukimo funkciją ir laukinius simbolius, atrakink premijinį žaidimą ir pasiimk atlygį, kurio pakaks pasimatuoti su Tonio Starko sėkme.

„X-Men“

Šis jaudinantis lošimų automato žaidimas tau siūlo netgi du būdus lošti. Prisijunk prie profesoriaus X ir jo mutantų komandos kovoje, bandant sutrukdyti blogiems Magneto planams, arba mėgaukis lošimu kaip piktadarys, kovoje prieš X-menus. Žaisdamas 5 būgnų ir 25 eilučių automatu, surink naujo sukimo ir laukinius simbolius bei atrakink premijines galimybes ir dar daugiau!

Elektros

Žaisk su geležtėmis ir su kruviniausiomis pasaulio moterimis šiame įelektrinančiame lošimų automato žaidime. Naudok naujo sukimo ir laukinius simbolius bei rink simbolių sutapimus, kad praturtėtum! Žaidimo 5 būgnai ir 20 eilučių lošėjams tikrai patiks, norėtum išmėginti? Bandyk progresyvų „jackpot“, kuris augs tol, kol laimėsi. Apdovanojimai reguliariai pasiekia šimtus tūkstančių!

Fantastiškojo 4-uko

Prisijunk prie fantastiško 4-uko pajėgų ir praturtėk, sukdamas 5 būgnus su 25 žaidimo eilutėmis. Kiekvienas charakteris turi premijos priedą, kuris leidžia gauti dar daugiau apdovanojimų! Atrakinimo laukia ir keletas premijos turų. Papildomi sukimai, laimėjimų daugintojai, keletos lygių progresyvus „jackpot“ – viskas tau pasiekiama šiame sėkmės pripildytame progresyviame lošimų automate.

Bleido

Kaukis su vampyrais kartu su siautėjančiu Bleidu, siekiančiu pasaulį išvalyti nuo blogio. Rink naujo sukimo ir laukinius simbolius, atsirakink dar daugiau laimėjimų, premijos žaidimą ir paslaptingą, daug lygių, progresyvų „jackpot“. Gauk naujus sukimus, laimėjimų daugintojus ir dar daugiau, naktį patruliuodamas gatvėmis, ieškant blogio patikėtinių. Kalk karštą geležį ir gauk „jackpot“.

Nutrūktgalvių

Susidraugauk su aklu superherojumi ir kartu su juo kaukis nemokamame lošimų automate. Nutrūktgalvis pasiruošęs susikauti su miesto chuliganais, naudojant visą ginkluotę. Žaisk su 25 linijomis ir 5 būgnais. Naudodamas naujo sukimo ir laukinius simbolius, gali atrakinti specialias funkcijas, pvz. nemokamus sukimus, laimėjimo daugintojus ir šansą progresyviame „jackpot“.

„Geležinis žmogus 1“

Sek Tonio Starko istorija ir dalyvauk drąsiame pabėgime iš nelaisvės vien tam, kad kovotum prieš savo paties technologiją. Šis nuotykių filmu paremtas lošimas tave privers atsisėsti ant kėdės kraštelio. Galimybė laimėti – didelė, nes žaisi su 5 būgnais ir 25 žaidimo eilutėmis! Naudodamas naujo sukimo simbolius ir laukinius simbolius, galėsi pasiekti aukštumas ir tapti šio filmo herojumi.

Gonzo ieškojimų

Gonzo ieškojimai – tai ryški kelionė ieškant legendinio miesto Eldorado Amazonės džiunglėse. Šis lošimų automatas tau leis patirti ištisą laviną apdovanojimų šiame žaidime su net 20 galimų būdų laimėti. Nemokami krentantys ir laukiniai simboliai tau leis uždirbti dar daugiau, kol tiesi kelią link Eldorado ir tavęs ten laukiančių turtų. Išvenk džiunglių spąstų ir gauk savo lobio dalį.

Robino Hudo

Robinas Hudas grįžta kartu su savo linksmų vyrukų komanda 5 būgnuose ir 20 žaidimo eilučių. Naujas pinigų krepšys ir atsisijojančio būgno funkcijos tau leis būti lanksteniam, kol žaidi ir daugini laimėjimus iki 500 %. Keturi pinigų maišai tavo lobių skrynioje suteiks nemokamus automatinius sukimus. Saugok savo pinigų maišus visus metus. Pergudrauk šerifo vyrus ir stebėk, kaip pildosi kišenės.

Randuoto veido

Šiame nutrūktgalviško pavadinimo lošimų automate rasite Kubos narkotikų lordo Tonio Montanos istoriją. Šis vyrukas bėga iš savo apgriuvusios gimtinės ieškoti turtų ir žymaus vardo Majamio Floridoje. Ypatingai puiki grafika, filmo scenos, premijos žaidimai ir krūvos tavęs laukiančių laukinių simbolių jaudinančiame progresyviame automatų lošime. Žaisk ir laimėk šiame puikiame 5 būgnų ir 20 eilučių žaidime.

„Džekas ir pupa“

NetEnt seka klasika tapusią vaikų pasaką apie Džeką ir jo nuotykį, lipant gigantiška pupa į debesis. Norėdamas atrakinti nemokamus sukimus, rink naujo sukimo ir laukinius simbolius, kurie gali padauginti tavo laimėjimo tikimybę net iki 300 %! Raktiniai simboliai atrakina specialias funkcijas, įskaitant nemokamus sukimus, laimėjimų daugintojus šio žaidimo 5 būgnuose ir 20 žaidimo eilučių.

Roko žvaigždės

Scena parengta sensacingam pasirodymui „Roko žvaigždės“ lošimų automatų žaidime. 5 būgnuose ir 30 žaidimo linijų suderink 3 elektrines gitaras ir atrakink „Epic Solo“ premiją. Suderink auksinius ir platininius albumus ir padaugink savo laimėjimą net iki 1000 %! Tikrai išskirtinė galimybė! Išmok rokenrolo meno ir pasididink laimėjimus iki 11 su šiuo momentiniu, klasikiniu lošimų automatų žaidimu.

Smalsios mašinos

Įženk į Milerio Belhauzo laboratoriją ir pamatyk jo smalsią mašiną, dirbančią su fantastišku lošimų automatu. Sugrąžink laiką perstatydamas vieną būgną arba naudok „sūkurinę“ funkciją, kad visai naujai pakeistum simbolių išsidėstymą 5 būgnuose ir 30 žaidimo eilučių. Atrakink kelionės laiku premiją tikram malonumui. Įspūdinga technologija tau duoda pranašumą šiame populiariame lošimų automate.

Dezinsekcijos tarnybos

Pasiruošk susirieti su graužikų populiacija šiame lošimų automate su 5 būgnais ir 30 žaidimo linijų. Lipnus laimėjimas – tai puiki funkcija, leidžianti tam tikrus simbolius priklijuoti savo vietoje, kol kiti sukami ir vėl kitam dideliam laimėjimui. Laukiniai, nemokami sukimai, puikių funkcijų dvigubinimas yra tai, ko nori, bet tai, ką iš tikro medžioji – tai mėlynojo antspaudo premijos turas.

Pasiklydę

Grįšk į senovės Egiptą, kuriame būsi pasiklydęs piramidės gyliuose. Tavo jaudinantis nuotykis prasideda 5 būgnų sukimu su 30 žaidimo linijų. Keturis kartus būgnuose rask Ra simbolio akį ir atrakink puikią mumijos kapo premiją. Laukiniai ir naujo sukimo simboliai prideda dar daugiau galimybių laimingai suklupti ties lobiu. Surinkti tai, kas tave apdovanoja, galima dar prieš pasibaigiant laikui.